al. Korfantego 51/46, 40-160 Katowice

Informacje o wydarzeniu

Międzynarodowe Targi KATOWICE

Największe Międzynarodowe Targi Przemysłu Energetycznego i Górniczego w Europie. Katowice – stolica Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – to wyjątkowe miejsce, gdzie przemysł ciężki spotyka się z przedstawicielami władz administracji państwowej i samorządowej, a rozmowy B2B przynoszą milionowe zyski. Targi to również platforma spotkań i nawiązywania relacji biznesowych, to 4 dni wypełnione kongresami, konferencjami i spotkaniami. XIX edycja targów odbędzie się w dniach 7-10 września 2021 r. w Katowicach.

 

Impreza ta odbywa się już od 30 lat, a jej organizacja, a także organizacja misji gospodarczych do takich krajów jak Chiny, Wietnam, Kazachstan, Ukraina, Rosja czy Niemcy, to efekt pracy i doświadczenia PTG S.A. 

4 dni targów
350 wystawców z 12 krajów
3 dni konferencji
Nowości Laury CSR Konkursy Loteria

Tegoroczne Targi KATOWICE 2021 z pewnością mile zaskoczą zarówno Wystawców, jak i Zwiedzających. Na Uczestników czeka wiele nowości. Na pewno niekwestionowanym wydarzeniem, które po raz pierwszy zagości na Targach KATOWICE, będą Targi B2 ENERGY POLAND KATOWICE 2021, skupiające wystawców branży energetycznej i elektrycznej w centrum aglomeracji śląskiej
na terenie Międzynarodowych Targów KATOWICE 2021.

po raz pierwszy, podczas Gali dla Wystawców w pierwszym dniu targów zostaną uhonorowane firmy, które podjęły działania w zakresie Społecznej Odpowiedzialność Biznesu w latach 2019 – 2020. Zostanie im wręczony Laur CSR „Tego, który niesie pomoc innym”.

Należy pamiętać również o konkursach dla wystawców i studentów, na których organizatorzy PTG S.A. oraz Miesięcznik „Napędy i Sterowanie” doceniają innowacyjność prezentowanych na targach produktów.

Dla zwiedzających jak co roku organizator zaplanował Loterię gdzie główna nagrodą będzie samochód osobowy.

Organizator

  • Polska Technika Górnicza S.A.
    al. Korfantego 51/46
    40-160 Katowice
  • +48 32 353 70 24
    + 48 575 060 567
  • ptg@ptg.info.pl

Mapa Obiektu

X